Кошик
7 відгуків
+380955005263
+380955005263
+380955005263
+380987652648
Україна Харківська область Харків пр. Московский, 54а

Повернення і гарантія

05.06.19

Повернення товару здійснюється в 14 денний термін згідно із законом України про права Споживачів.

Повернення товару здійснюється за рахунок покупця.

Обладнання повинно мати вигляд який мав у момент відвантаження покупцю.
Повинна бути збережена заводська упаковка і комплектація.

ГАРАНТІЯ ТА ПОВЕРНЕННЯ НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ НА НАСТУПНІ НЕСПРАВНОСТІ:
Пошкодження та дефекти, завдані клієнтом (подряпини, тріщини, вм'ятини, сколи, інші ознаки удару або сліди залиття рідиною), які вплинули на працездатність і не були зафіксовані в момент придбання.
Пошкодження, викликані недбалої експлуатацією, суперечить рекомендаціям, описаними в посібнику користувача.
Пошкодження, спричинені неналежними умовами в робочому приміщенні (висока ступінь запиленості, накопичення статистичного електрики, температура та відносна вологість, відмінні від нормативних), які впливають на працездатність.
Пошкодження, викликані: невідповідністю параметрів живильних кабельних мереж; нестабільним вхідною напругою; відсутністю заземлення; неправильним підключенням в електромережу.

Термін основної гарантії складає 12 місяців починаючи з дати пуско-наладки (якщо така була здійснена) але не більше 13 місяців з дня відвантаження обладнання покупцеві.
Являясть виробником, ми з особливою увагою підходимо до питання якості нашої продукції. Перед відправкою клієнту, кожен ЧПУ верстат проходить тестування. Наші фахівці перевіряють всі функції і режими роботи наших продуктів.

У випадку виникнення несправності в період гарантійного строку, ми зробимо все необхідне, що б наші клієнти залишилися задоволені сервісом.